برگزیدگان مسابقه قرآنی «طرح نسیم بهشتی»

اخبارNo Comments

شما اینجا هستید:برگزیدگان مسابقه قرآنی «طرح نسیم بهشتی»

مسابقه قرآنی «طرح نسیم بهشتی» با هدف ترویج رشته حفظ قرآن کریم در دو بخش خواهران و برادران در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و نفرات برتر معرفی گردیدند.

به گزارش مفدا تبریز، مسابقه قرآنی «طرح نسیم بهشتی» به همت اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دو بخش خواهران و برادران برگزار گردید و نفرات برگزیده مشخص گردید.

مسابقه قرآنی «طرح نسیم بهشتی» با هدف ترویج رشته حفظ قرآن کریم در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان خواهر و برادر در بهمن ماه سال ۹۸ برگزار گردید. در این مسابقه، شرکت کنندگان در رشته حفظ جزء ۱، ۲، ۵، ۶، ۱۱، ۱۸، ۲۰ و ۳۰ به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان این مسابقه در دو بخش خواهران و برادران، نفرات زیر به عنوان برگزیده معرفی شدند:
برادران
امیرعلی تیموری، حسین کاری، امیر علیزاده، سیدمحمدرضا حسینی، امیرحسین پورجعفر، رضاکریمیان و علی بختیاری
خواهران
فائقه وقاری، مریم محمدیان، شقایق جبرائیلی، زهرا ابراهیم زاده، مریم زاهدی، فائزه احمدی، رقیه هادی، زیبا قربان وردی، آیلار مدیری، بتول فتاح پور، فاطمه مولایی توانی و دکتر راحله فرحزادی

گفتنی است داوری بخش برادران را استاد مهدی محمدزاده بر عهده داشتند و این مسابقه در مدیریت فرهنگی دانشگاه در مجتمع فرهنگی و رفاهی امید برگزار شد. همچنین داور بخش خواهران این آزمون بر عهده استاد توفیق نیا از اساتید خواهر مهد قرآن استان بود و مسابقه بخش خواهران در مسجد دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

بر اساس اطلاعیه اداراه توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

طرح نسیم بهشتی
طرح نسیم بهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Top