ربات جامع بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد

اخبارNo Comments

شما اینجا هستید:ربات جامع بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد

به گزارش مفدا، لینک ربات جامع بیست وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به نشانی

quran-v-etrat-25-bot@

در دسترس علاقمندان قرار گرفت. علاقمندان با بهره‌گیری از این ربات می‌توانند ضمن ثبت‌نام در این جشنواره از سایر بخش‌های آن از جمله منابع، آیین نامه‌ها، عضویت در ربات و ویژه سفیران مطلع شوند. آرشیو سوالات و تماس با ما از سایر بخش‌هایی است که در این ربات طراحی شده است.

قسمت “منابع” بخش‌های مختلفی همچون آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با سیره معصومین (ع)، سبک زندگی قرآنی، پرسمان معارفی، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی قرآن کریم، سبک زندگی قرآنی، پرسمان معارفی، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام و نماز را در برمی‎گیرد.

قسمت “آیین نامه‌ها” نیز شامل آیین نامه جامع از جمله بخش آوایی، معرفی آوایی، بخش معارفی، معرفی معارفی، بخش ادبی، معرفی ادبی، بخش هنری و صنایع دستی، معرفی هنری و صنایع دستی، بخش پژوهشی، معرفی پژوهشی، بخش فناوری، معرفی فناوری، بخش تیمی، معرفی تیمی و بخش ویژه است.

همچنین “آرشیو سوالات” در دو بخش مرحله دانشگاهی و مرحله کشوری تعبیه و طراحی شده است.

بیست و پنجمین جشنواره قرآن هدهد دانشگاهیان شامل ۸ بخش و ۵۵ رشته است. بخش آوایی، بخش معارفی، بخش پژوهشی، بخش فن‌آوری، بخش ادبی، بخش هنری وصنایع دستی، بخش تیمی و بخش ویژه از بخش‌های اصلی این جشنواره است.    

بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی «یادواره سردار سپهد شهید قاسم سلیمانی» در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی از سال تحصیلی (۷۴-۷۵) به صورت مستقل توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به اجرا درآمده و بیست و پنجمین دوره آن در سال تحصیلی (۹۸-۹۹) برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Top